Sevgilisinin Verdiği Yemek Siparişi İhaneti Ortaya Çıkardı

Bir sosyal medya fenomeni aldatıldığını sevgilisinin verdiği yemek siparişi üzerinden ortaya çıkardığını anlattı. Fenomen, kendisinin ve sevgilisinin vegan olduğunu, verilen etli pizza siparişinin ise başka birisi için söylendiğini ortaya çıkardı.

Brezilyalı sosyal medya fenomeni Sabrina Low, sevgilisinin telefonunda bir yemek uygulaması üzerinden ihanetini fark ettiğinde sosyal medyada hızla yayıldı. Fenomen, sevgilisinin geçmiş siparişlerinde etli bir pizzanın olduğunu görünce şaşkınlığını dile getirdi. “Gördüğüme inanamadım. O da benim gibi vegan olduğunu söylemişti. Bu siparişin ona ait olmadığını biliyordum. Vegan yaşam tarzının önemini sürekli vurgulardık ve bu, ilişkimizin temel değerlerinden biriydi. İşte bu yüzden ona hayran kaldım” dedi.

Sevgilisinin tüm inkarlarına rağmen, fenomen sevgilisinin pizzayı başka biri için sipariş ettiğine inandığını açıkladı. “Bu gerçeği bu şekilde öğreneceğimi hiç düşünmemiştim. Beni başka biriyle fiziksel olarak aldatmasa bile vegan olduğunu iddia ederek beni aldattı. Onu asla affedemem” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir