Citroen Ami yenileniyor! İşte yeni Citroen Ami!

Citroen Ami, dördüncü yıl dönümünü yeni bir renk seçeneği, yeni bir versiyon ve modüler bir yük taşıma kiti ile kutluyor. Bu yenilikler, hem şehir içi kullanım hem de pratik taşıma ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Yeni modüler kiti sayesinde, kullanıcılar araç içi alanı daha verimli kullanabilecek, böylece Ami’nin çok yönlülüğü daha da artacak.

2020 yılını çoğu kişi hatırlamak istemeyebilir; ancak Citroen için dönüm noktası oldu. O yıl pazara sunduğu Ami modeli ile dikkatleri üzerine çekti. Şimdi dört yaşında olan bu araç, doğum gününü Night Sepia adında yeni bir renk tonuna bürünerek kutluyor. Başlangıçta mavi olan renk, şimdi sıcak ve sağlam bir görünüm sunan bu koyu kahverengi ton ile değiştirildi.

Citroen‘e göre bu değişim, Ami‘ye tamamen yeni bir kişilik kazandırarak daha fazla derinlik ve kalite sunuyor. Ayrıca, Ami‘nin sunabileceği çeşitli renk animasyonları ve çıkartmalarla mükemmel uyum sağlıyor.

Citroen Ami yenileniyor! İşte yeni Citroen Ami!

Ami‘nin dört yılını kutlayan başka bir yenilik ise yüksek kaliteli Tonic ve Pop versiyonlarının birleştirilmesiyle ortaya çıkan yeni Peps versiyonu oldu. Kontrastlar, grafikler ve renkli vurguların bir karışımı olan bu versiyon, günlük yaşamı kolaylaştıran özelliklerle birlikte geliyor. Trafik arasında kolayca manevra yapabilen ve küçük bir spor arabayı andıran bu versiyon, kentsel dayanıklılık unsurlarını benimsemiş durumda. Çok ifade gücü yüksek ön kısmı, camın altında yer alan siyah grafik bandı ve keskin sarı yatay çıkartmalarıyla dikkat çekiyor. Siyah far çerçeveleri ve dinamizmini ifade eden arka spoyleriyle birlikte dört adet floral tasarımlı beyaz süslemeli tekerlek kapağına sahip.

İç kısımda ise akıllı telefon klipsi, turuncu bantlı kapı fileleri, bir merkezi ayırma filesi, çanta askısı ve üç turuncu saklama kutusu bulunuyor. Akıllı telefonunuzu arabaya bağlayarak tüm verilere, mevcut menzil, kilometre ve bakım uyarıları dahil erişebilirsiniz. My Ami Play arayüzü, navigasyona, müziğe, radyoya veya telefon görüşmelerine hızlı erişim sağlayarak akıllı telefonunuzu bir gösterge paneline dönüştürüyor.

Ayrıca, Cargo versiyonunun yerini alan yeni bir zeki modül olan My Cargo Kit de ayrı olarak sunuluyor. Bu modül, ihtiyacınız olduğunda pratik ve işlevsel bir yükleme alanı sunarken, ihtiyacınız olmadığında iki kişinin oturmasına olanak tanıyacak şekilde katlanabilir. Citroen‘e göre My Cargo Kit, son kilometre teslimatları ya da diğer etkinlikler için farklı türdeki paketleri sorunsuz yüklemeyi sağlıyor. Kapının açılma açısı sayesinde kolay erişim sunarken, aracın tamamında 340 litre ve kitin saklama filesi altında 200 litre yükleme kapasitesine sahip. İşte birbirinden güzel ami fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir