Ağlarken paylaştığı fotoğrafların nedeni ortaya çıktı! Justin – Hailey Bieber çiftinden müjdeli haber

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen 30 yaşındaki Justin Bieber, geçtiğimiz günlerde 292 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından ağlarken çektiği fotoğrafları paylaşarak takipçilerini endişelendirmişti.

Model eşi Hailey Bieber ise paylaşımın altına ‘çok ağlayan’ yorumunu yaparak, ünlü şarkıcının iyi olduğunu ima etmişti.

Bieber’ın paylaşımlarına “İyi misin?”, “Her şey yoluna girecek” ve “Kim seni ağlattı?” gibi yorumlar yapılmıştı. Birçok kişi, Bieber’ın evliliğinde problem yaşadığı için ağladığını öne sürmüştü. Ancak gerçek, bambaşka çıktı. Ünlü isme yakın kaynaklar Daily Mail’e konuşarak; şarkıcının ‘dua ettikten sonra duygulanması’ sebebiyle ağladığını açıkladı.

 

MÜJDELİ HABERİ VERDİLER

Dünyaca ünlü şarkıcı Bieber’ın gözyaşlarının nedeni ortaya çıktı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından dün akşam, ünlü çiftten şaşırtan hamle geldi. Justin ve Hailey Bieber müjdeli haberi sosyal medya hesaplarından verdi.

2018 YILINDA EVLENMİŞLERDİ

‘Never Say Never’, ‘Boyfriend’, ‘Baby’ gibi şarkılarla büyük çıkış yakalayan dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ile ünlü model Hailey Baldwin, 2018 yılında birlikteliklerini nikah ile taçlandırmıştı. Bieber evlenmeden önce uzun bir süre oyuncu Selena Gomez ile aşk yaşamıştı.

2018 yılından beri evli olan Justin – Hailey Bieber çifti, şimdilerde ilk çocuklarına kavuşmak için gün sayıyor.

İşte mutlu çiftin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir